Av. Mustafa Mıhcı

Kurucu Avukat

Mıhcı Hukuk Bürosu kurucu avukatı Mustafa Mıhcı hukuk alanındaki kariyerine İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesini tam burslu olarak derece ile kazanması ile başladı. Üniversite yılları boyunca çeşitli hukuk bürolarında tam zamanlı olarak çalıştı. Bu nedenle üniversite boyunca teorik bilgi yanında uygulamaya dair pratik bilgisini de geliştirdi. Avukatlık stajını tamamlaması sonrasında tek avukat olarak hukuk bürosunu İstanbul’da açan Avukat Mustafa Mıhcı kısa zamanda ekibini genişletti. National University of Taras Shevchenko’da Rusça eğitimi aldı. Özel hukuk alanında master eğitimine devam eden Av. Mustafa Mıhcı halen alanlarında uzman kadrosu ile hukukun çeşitli alanlarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Avukat Mustafa Mıhcı, aynı zamanda yazılı ve internet medyasında hukuk alanında çok sayıda makaleler yazmıştır ve yazmaya devam etmektedir. İleri derecede Rusça ve İngilizce bilmektedir.

Suat Yurdseven

Danışman Avukat – İzmir

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Av. Suat Yurdseven uzun yıllar boyunca iş hukuku üzerine çalışmış ve iş davaları konusunda uzmanlaşmıştır. İş kaza ve iş mağdurları derneği kurucusu Av. Suat Yurdseven milliyet.com.tr de iş hukuku üzerine yazılar yazmaktadır. Av. Suat Yurtseven danışman avukatımızdır.

Umut Kemal Yıldırır

Danışman Avukat

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Av. Umut Kemal Yıldırır Ankara Genelkurmay’da bir çok üst düzey generalin avukatlığını yapması sonrasında İstanbul’da avukatlık hizmeti vermeye başlamıştır. Şuanda birçok şirkete hukuki danışmanlık vermektedir. Av. Umut Kemal Yıldırır danışman avukatımızdır.

Berkay Başcı

Avukat

Burak Gezer

Avukat – Almanya

Melike Çamoğlu

Stajyer Avukat

Kubilay Altınkaya

Stajyer Avukat

Arif Hikmet Şafak

Stajyer Avukat

Mehmet Akif Yıldırım

Hukuk  Asistanı